Bluetooth File Transfer

Bluetooth File Transfer 1.41

Wymieniaj pliki między urządzeniami z Bluetooth przez FTP

Bluetooth File Transfer to narzędzie umożliwiające wymianę plików za pośrednictwem protokołu FTP i poprzez połączenie Bluetooth. Umożliwia wykonywanie operacji na plikach wraz z kompresją. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wymiana plików między dwoma urządzeniami z Bluetooth
  • Obsługa spakowanych plików

Wady

  • Można komuś coś nieopatrznie skasować na odległość

Doskonały
9

Bluetooth File Transfer to narzędzie umożliwiające wymianę plików za pośrednictwem protokołu FTP i poprzez połączenie Bluetooth. Umożliwia wykonywanie operacji na plikach wraz z kompresją.

Bluetooth File Transfer uruchomiony w telefonie łączy się z jakimkolwiek innym urządzeniem wyposażonym w Bluetooth. Umożliwia podgląd plików i struktury katalogów w zdalnym urządzeniu. Możesz teraz przeglądać katalogi, przesyłać pliki, edytować je, kasować, lub zmieniać ich nazwy. Program posiada wsparcie dla spakowanych plików. Podczas działania Bluetooth File Transfer wykorzystuje profil OBEX, stworzony aby ułatwić transfer plików protokołem FTP przez łącze Bluetooth.

Bluetooth File Transfer to darmowy program do operacji na plikach w urządzeniach połączonych poprzez Bluetooth. Wymiana plików między dwoma urządzeniami staje się dziecinnie prosta - możesz je z łatwością przesyłać, kasować lub edytować.

Bluetooth File Transfer

Download

Bluetooth File Transfer 1.41